fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: none
km: គ្មាន

en: type
km: ប្រភេទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី
