fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: none
sk: žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: type
sk: typ

en: navigation
sk: navigácia

en: Other
sk: Ostatné

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: About
sk: Informácie o
