fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: none
tr: hiçbiri

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: type
tr: tür

en: Other
tr: Diğer

en: false
tr: yanlış

en: true
tr: doğru

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: menu
tr: menü

en: About
tr: Hakkında

en: translate
tr: çeviri
