Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Back
be: Назад

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: pixels
be: пікселі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
