Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Back
ca: Enrere

en: Original image
ca: Imatge original

en: pixels
ca: píxels

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
