Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Back
sv: Tillbaka

en: Original image
sv: Originalbild

en: pixels
sv: pixlar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
