Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Back
ar: رجوع

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: pixels
ar: بكسلات

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
