Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Back
es: Atrás

en: Original image
es: Imagen original

en: pixels
es: píxeles

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style
