Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Back
fa: بازگشت

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: pixels
fa: پیکسل

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
