Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Back
fi: Takaisin

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: pixels
fi: pikseliä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
