Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Back
hr: Natrag

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: pixels
hr: piksela

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
