Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Back
ja: 戻る

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: pixels
ja: ピクセル

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
