Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Original image
jv: Gambar asli

en: pixels
jv: piksel

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
