Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
