FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Role
de: Rolle

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Namespace
de: Namensraum

en: Script
de: Skript

en: Roles to Exclude
de: Auszuschließende Rollen

en: Debugging enabled
de: Fehlersuche aktiviert
