FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Host
sv: Värd

en: Role
sv: Roll

en: Not configured
sv: Ej inställd
