FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Host
ar: المستضيف

en: Role
ar: الدور
