FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Host
be: Хост

en: Role
be: Роля

en: Script
be: Скрыпт
