FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Host
fr: Hôte

en: Role
fr: Rôle

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Namespace
fr: espace de nommage

en: 80%
fr: 80 %

en: Debugging enabled
fr: Débogage activé
