FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Host
he: שם שרת

en: Role
he: תפקיד

en: Namespace
he: מרחב שמות
