FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Role
km: តួនាទី
