FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Not configured
sk: Nenastavené
