FullStory Integration (3.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Host
ast: Sirvidor

en: Role
ast: Rol
