FullStory Integration (3.1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Host
bg: Хост

en: Role
bg: Роля
