FullStory Integration (3.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Script
pl: Skrypt
