FullStory Integration (3.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: ID
fa: شناسه

en: Host
fa: میزبان

en: Role
fa: نقش

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده
