FullStory Integration (3.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Settings
ja: 設定

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Host
ja: ホスト

en: Role
ja: 役割

en: Not configured
ja: 設定されていません
