FullStory Integration (3.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್

en: 100%
kn: ೧೦೦%

en: 50%
kn: ೫೦%
