FullStory Integration (3.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Role
ta: பாத்திரம்
