FullStory Integration (3.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Host
tr: Sunucu

en: Role
tr: Rol

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı
