FullStory Integration (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Role
el: Ρόλος

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί
