Full swiper options (1.2.39) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: navigation
de: Navigation

en: Loop
de: Schleife

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: Direction
de: Richtung

en: speed
de: Geschwindigkeit
