Full swiper options (1.2.39) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
