Full swiper options (1.2.39) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Custom
ru: Собственная

en: navigation
ru: навигация

en: Loop
ru: Цикл

en: Navigation
ru: Навигация

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Speed
ru: Скорость

en: Direction
ru: Направление
