Full swiper options (1.2.39) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Custom
uk: Власний

en: navigation
uk: навіґація

en: Loop
uk: Цикл

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Speed
uk: Швидкість

en: Direction
uk: Напрям

en: effect
uk: ефекти рамки
