Full swiper options (1.2.40) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Loop
vi: Lặp

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Direction
vi: Hướng
