Full swiper options (1.2.41) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Custom
ja: カスタム

en: Loop
ja: ループ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Zoom
ja: ズーム

en: Speed
ja: スピード

en: Direction
ja: 方向
