Full swiper options (1.2.39) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Loop
az: Döngə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Direction
az: İstiqamət
