Full swiper options (1.2.42) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: navigation
nl: navigatie

en: Loop
nl: Lus

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Speed
nl: Snelheid

en: Direction
nl: Richting
