Full swiper options (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
