Full swiper options (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: navigation
et: navigatsioon

en: Loop
et: Silmus

en: Navigation
et: Menüü

en: Direction
et: Suund
