Full swiper options (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Speed
fa: سرعت

en: Direction
fa: جهت
