Full swiper options (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Custom
fi: Oma

en: Loop
fi: Kierros

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Speed
fi: Nopeus

en: Direction
fi: Suunta
