Full swiper options (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Custom
hu: Egyéni

en: navigation
hu: navigáció

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Direction
hu: Irány
