Full swiper options (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Direction
lt: Kryptis
