Full swiper options (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: navigation
lv: navigācīja

en: Loop
lv: Cilpa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Direction
lv: Virziens
