Full swiper options (2.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Loop
oc: Bocla

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Speed
oc: Velocitat

en: Direction
oc: Direccion
