Full swiper options (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: navigation
sk: navigácia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Direction
sk: Smer
