Full swiper options (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Direction
th: คำอธิบาย
