Full swiper options (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Loop
tr: Döngü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Direction
tr: Yön
